نمایندگی یخچال الکترواستیل در کن در استان منطقه 5 تهران

نمایندگی یخچال الکترواستیل در کن در استان منطقه 5 تهران و تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل در تعمیرگاه الکترواستیل با گارانتی تعمیرات 365 روزه ارائه خدمات تعمیرات الکترواستیل فقط در شهر کن می باشد. 09196024118 آقای ابوالفضل غیاثنیانمایندگی یخچال الکترواستیل در کن

نمایندگی یخچال الکترواستیل در کن

 1. چرا یخچال الکترواستیل خنک نمی‌کند؟
 2. رفع ایراد یخ زدایی  در نمایندگی یخچال الکترواستیل در کن
 3. چرا فریزر خنک است اما یخچال گرم می‌باشد؟
 4. خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در کن
 5. تعمیر یخچال الکترواستیل در کن
 6.  برای چه مواردی می‌توانیم به نمایندگی الکترو استیل کن مراجعه کنیم؟
 7. بهترین تعمیرگاه الکترواستیل در کن
 8. مشکلات رایج در تعمیر یخچال الکترواستیل
 9. چرا یخچال الکترواستیل نشتی آب دارد؟

یخچال الکترواستیل در کن مانند هر وسیله الکترونیکی یا مکانیکی، یخچال خانه نیز هر از چند گاهی دچار مشکل می‌شود. برخی از این ایرادات و مشکلات تعمیرات آسانی دارند ولی برخی از مشکلات به وجود آمده باید توسط متخصصان و کارشناسان این حوزه مورد بررسی و بازبینی قرار گیرند و پس از تشخیص نوع مشکل نسبت به برطرف کردن آن اقدام لازم انجام شود.

شما می‌توانید با خیالی آسوده تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل خود را به نمایندگی یخچال الکترواستیل در کن بسپارید. در ادامه رایج‌ترین مشکلات یخچال و کار‌هایی که می‌توانید برای آن‌ها انجام دهید آورده شده است.

یخچال الکترواستیل خنک نمی‌کند

 1. کویل‌های کندانسور کثیف هستند: اگر کویل‌های کندانسور در پشت یخچال شما قابل مشاهده باشند، می‌توانند گرد و غبار و یا تار عنکبوت را تمیز کنید تا به درستی کار کنند. آن‌ها را به طور کامل تمیز کنید و بررسی کنید که آیا مشکل برطرف شده است.
 2. موتور فن یخچال الکترواستیل کار نمی‌کند: اگر موتور فن کار نکند، هوای سرد را در محفظه یخچال و مواد غذایی به گردش در نخواهد آورد.
 3. موتور فن کندانسور: اگر موتور فن کندانسور کار نکند، هوا را از طریق کویل‌های کندانسور و از روی کمپرسور نمی‌کشد.
 4. رله استارت: اگر رله استارت معیوب باشد، ممکن است کمپرسور اصلاً راه‌اندازی نشود.
 5. ترموستات کنترل دما: اگر ترموستات کنترل دما کار نکند، ولتاژ را به کمپرسور و موتور فن کندانسور (در صورت وجود) نمی‌رساند.
 6. خازن راه‌اندازی: خازن راه‌اندازی معیوب به کمپرسور شما اجازه راه‌اندازی نمی‌دهد. برای تعویض یا تعمیر خازن استارت با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کن تماس حاصل فرمایید.
 7. ترمیستور: اگر ترمیستور معیوب باشد، ممکن است کمپرسور و فن اواپراتور به درستی کار نکنند.
 8. برد کنترل دما: اگر برد کنترل دما معیوب باشد، ارسال ولتاژ به سیستم خنک‌کننده متوقف می‌شود.
 9. کمپرسور: کمپرسور موتوری است که گاز یخچال را فشرده می‌کند و آن را را از طریق کویل‌های اواپراتور و کندانسور به گردش در می‌آورد. اگر کمپرسور کار نکند، یخچال خنک نمی‌شود. با این حال، معمولاً اینطور نیست. حتماً قبل از تعویض کمپرسور، ابتدا تمام قطعات معیوب را بررسی کنید. اگر همه اجزای دیگر به درستی کار می‌کنند.
 10. صفحه کنترل اصلی: برد کنترل اصلی ممکن است معیوب باشد. اما از آنجایی احتمال آن کم است، قبل از تعویض برد کنترل اصلی، تمام قطعات احتمالی را تست کنید. اگر هیچ یک از اجزای دیگر معیوب نیست، به فکر تعویض برد کنترل اصلی باشید.

رفع ایراد یخ زدایی  در نمایندگی یخچال الکترواستیل در کن

عدم یخ زدایی یخچال‌ها دومین مشکل رایج یخچال‌ها می‌باشد در ادامه به ذکر برخی از دلایل آن می‌پردازیم.

برد کنترل یخ زدایی: اگر برد کنترل یخ زدایی خراب شود، یخچال وارد چرخه یخ زدایی نمی‌شود. برای تشخیص و جایگزینی آن با نمایندگی یخچال الکترواستیل در کن تماس حاصل فرمایید.
تایمر یخ زدایی: اگر تایمر یخ زدایی معیوب باشد و به صورت صحیح و استاندارد کار نکند، ممکن است چرخه یخ زدایی به درستی پیش نرود، یا ممکن است در طول چرخه یخ زدایی برق به بخاری یخ زدایی ارسال نشود.
سیستم بخاری یخ زدایی: اگر بخاری یخ زدایی معیوب باشد، سیستم یخ زدایی کار نخواهد کرد و یخ زدگی روی کویل‌های اواپراتور جمع می‌شود. در این گونه موارد و برای تعویض و یا تعمیر قطعه آسیب دیده با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کن تماس حاصل فرمایید.
ترموستات یخ زدایی: اگر ترموستات یخ زدایی معیوب باشد، کنتاکت‌های ترموستات بسته نمی‌شوند تا برق به بخاری یخ زدایی جریان یابد.
فیوز سنسور یخ زدایی: اگر فیوز سنسور یخ زدایی معیوب شود، سیستم یخ زدایی یخچال الکترواستیل کار نمی‌کند و یخچال یخ زدایی نمی‌کند. فیوز سنسور یخ زدایی قابل تعمیر مجدد نیست و در صورت خرابی باید توسط کارشناسان و متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کن تعویض شود.
برد کنترل اصلی: اگر برد کنترل اصلی معیوب باشد، ممکن است ارسال ولتاژ به سیستم یخ زدایی متوقف شود. در این گونه موارد و برای تعویض و یا تعمیر قطعه آسیب دیده با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کن تماس حاصل فرمایید.

چرا فریزر خنک است اما یخچال گرم می‌باشد؟

یکی دیگر از ایراد‌هایی که برای یخچال و فریز‌ها پیش می‌آید این است که فریزر به خوبی کار می‌کند و خنک است ولی یخچال گرم بوده و به صورت صحیح و استاندارد کار نمی‌کند و باعث فساد مواد غذایی درون یخچال می‌شود. از مهمترین دلایل این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. موتور فن اواپراتور: اگر موتور فن اواپراتور کار نکند، هوای سرد را در محفظه مواد غذایی تازه به گردش در نخواهد آورد. در این گونه موارد و برای تعویض و یا تعمیر قطعه آسیب دیده با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کن تماس حاصل فرمایید.
 2. سیستم کنترل دمپر: اگر دمپر به درستی باز نشود، هوای سرد کافی را وارد یخچال نمی‌کند. کنترل دمپر را بررسی کنید تا بفهمید که آیا مشکلی دارد یا خیر.
 3. ترمیستور: اگر مقاومت ترمیستور تغییر نمی‌کند یا ترمیستور تداوم ندارد، ترمیستور را تعویض کنید. در این گونه موارد و برای تعویض و یا تعمیر قطعه آسیب دیده با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کن تماس حاصل فرمایید.
 4. برد کنترل دما: اگر برد کنترل معیوب باشد، ممکن است ارسال ولتاژ به موتور‌های کمپرسور یا فن متوقف شود.
 5. برد کنترل یخ زدایی: اگر برد کنترل یخ زدایی از کار بیفتد، یخچال چرخه یخ زدایی را اجرا نمی‌کند و یخ زدگی روی کویل‌های اواپراتور جمع می‌شود.
 6. تایمر یخ زدایی: اگر تایمر یخ زدایی معیوب باشد، ممکن است چرخه یخ زدایی درست پیش نرود، یا ممکن است در طول چرخه یخ زدایی برق به بخاری یخ زدایی ارسال نشود. اگر سیستم یخ زدایی کار نکند، یخ زدگی روی کویل‌های اواپراتور جمع می‌شود و یخچال باید برای حذف گرما سخت‌تر کار کند. در نتیجه ممکن است یخچال خیلی گرم باشد. در این گونه موارد و برای تعویض و یا تعمیر قطعه آسیب دیده با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کن تماس حاصل فرمایید.

مرکز تعمیر یخچال در کن با بهره‌مندی از متخصصان زبده و استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در زمینه تعمیر یخچال الکترواستیل در کن می‌باشد. اگر نیاز به تعمیر و بررسی یخچال الکترواستیل خود دارید کافیست با متخصصان فنی ما در نمایندگی یخچال الکترواستیل در کن تماس بگیرید تا کارشناسان ما اقدامات لازم را برای شما عزیزان انجام دهند. با ما در تماس باشید.

یخچال، ضروری ترین عنصر هر آشپزخانه است. خراب شدن این وسیله نیز، مهم‌ترین مشکل در هر آشپزخانه خواهد بود. با توجه به وجود مواد خوراکی فراوان داخل یخچال، تعمیر فوری این وسیله باید در دستور کار قرار بگیرد. میکروب ها و باکتری ها در مواد غذایی، در محیط عادی با سرعت بسیار بالاتر از محیط خنک شروع به فاسد کردن خوراکی ها کرده و این می‌تواند یک ضرر جانبی خرابی یخچال و تعمیر دیرهنگام آن باشد.

اما ضرر دیگر، تعمیر یخچال با استفاده از قطعات بی کیفیت است که خیلی زود، می‌تواند منجر به ایراد مجدد در دستگاه شود. برای جلوگیری از این مشکل لازم است با نمایندگی دستگاه خود تماس بگیرید. یکی از باکیفیت ترین یخچال های تولید داخل، یخچال الکترواستیل است. در این مقاله قصد داریم در خصوص تعمیر یخچال الکترواستیل در کن، نکاتی را بیان کنیم. در صورتی که نیاز به انجام این کار دارید، می‌توانید در تمام ایام هفته با مرکز تعمیرات تخصصی کن امداد تماس بگیرید.

خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در کن

همان طور که گفتیم، یخچال الکترواستیل در میان برندهای داخلی، از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. اما، این دستگاهها نیز، ممکن است مانند هر وسیله برقی دیگر، نیاز به تعمیر پیدا کنند. برخی از ایرادات پرتکرار ثبت شده در نمایندگی یخچال الکترواستیل در کن، عبارتند از:

 1. مشکل در یخساز دستگاه
 2. خنک نکردن یخچال به دلیل ایراد در شارژ گاز، کمپرسور، ترموستات، فن و عایق دور درب یخچال
 3. داغ شدن بیش از حد موتور به دلایل مختلف مانند یکسره شدن کمپرسور
 4. برق در بدنه یخچال به دلیل ایراد در سیم ارت
 5. سر و صدای غیر طبیعی از یخچال که می‌تواند به دلیل مشکل در رله استارت، نشت گاز از یخچال، مشکل در کمپرسور و … باشد.

تعمیر یخچال الکترواستیل در کن

برای رفع این ایرادات و سایر مشکلات یخچال خود، از تکنسین متخصص و مجرب کمک بگیرید. بهترین تعمیرکاران برای تعمیر یخچال الکترواستیل در کن، با اولین تماس با مجموعه تعمیرات لوازم منزل کن امداد، درب منزل شما حاضر خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و تعمیر یخچال الکترواستیل در کن، می‌توانید در تمام روزهای هفته، با شماره تلفن تماس بگیرید.

ساعت تماس با مرکز تعمیرات کن از 9 صبح الی 21 می باشد در ساعات غیر کاری از طریق فرم درخواست تکنسین، درخواست تعمیرات خود را ارسال کنید، با تشکر

تکنسین های ما در تعمیرگاه الکترواستیل کن انواع لوازم خانگی الکترواستیل را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

نمایندگی الکترو استیل در کن

الکترو استیل یکی از برندهایی است که در زمینه تولید لوازم‌خانگی فعالیت دارد. همچنین محصولات الکترو استیل به‌طورکلی از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.

در کشور ایران نیز افراد زیادی خواهان و طرفدار محصولات الکترو استیل هستند که دراین‌خصوص می‌توانیم به یکی از محبوب‌ترین محصولات یعنی یخچال‌های برند الکترو استیل اشاره داشته باشیم.

معمولاً این برند توانسته با پیاده‌سازی بالاترین کیفیت در محصولات مربوطه یک برند محبوب در کشور تبدیل شود.

در این مقاله ما قصد داریم تا سامی سرویس تنها نمایندگی الکترو استیل کن را از چند جهت بررسی کنیم و جزئیات مربوط به آن را نیز مورد بررسی قرار دهیم تا انتها همراه ما باشید تا در این زمینه نکاتی را خدمت شما مطرح سازیم، بعد از خواندن این نکات و فراگیری آنها به طور کامل شما قادر خواهید بود تا در صورت بروز هرگونه مشکلی که ممکن است برای یخچالتان پیش بیاید به سراغ سامی سرویس بروید.

نمایندگی الکترو استیل کن چه ویژگی‌هایی دارد؟

نمایندگی الکترو استیل کن خدمات پس از فروش را در خصوص وسایل الکترو استیل در اختیار افراد قرار می‌دهد. معمولاً اکثر خدمات نمایندگی مربوطه در زمینه تعمیرات یخچال و موارد مربوط به آن است. بعد از تهیه یخچال الکترو استیل اگر در کن حضور دارید به‌راحتی می‌توانید به سامی سرویس مراجعه کنید و در زمینه اخذ گارانتی نیز خدمات مربوطه را دریافت نمایید.

درصورتی‌که با نصب یخچال مشکل داشتید می‌توانید از نمایندگی الکترو استیل کن کمک بگیرید تا در روند نصب و جای‌گذاری یخچال در منزلتان اطمینان حاصل کنید و باید به این مورد نیز توجه داشته باشید که اهمیت فراوانی دارد و توجه به آن خالی‌ازلطف نخواهد بود.

البته نمایندگی الکترو استیل در تمامی شهرهای ایران وجود دارد. شما نیز اگر در کن حضور دارید می‌توانید نسبت به تهیه محصولات الکترو استیل اطمینان حاصل کنید؛ چون در صورت بروز کمترین مشکل به‌راحتی می‌توانید با سامی سرویس تماس بگیرید.

 برای چه مواردی می‌توانیم به نمایندگی الکترو استیل کن مراجعه کنیم؟

معمولاً نمایندگی زمانی کاربرد دارد که شما کالایی را از فروشگاه خریده‌اید و می‌خواهید نسبت به اخذ گارانتی و مشکلاتی که ممکن است برای کالا پیش بیاید اقدامات لازم را به انجام برسانید. به‌عنوان‌مثال فرض کنید که در کن حضور دارید و یخچال الکترو استیل را در هراندازه که می‌خواهید تهیه کرده‌اید.

حال در هنگام نصب ممکن است مشکلی برای یخچال پیش بیاید. در این حالت می‌توانید به نمایندگی الکترو استیل کن زنگ بزنید و از آنها بخواهید تا متخصصینشان را برای نصب و برطرف‌کردن مشکلاتی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید برایتان بفرستند.

مهم‌ترین نکته در خصوص نمایندگی الکترو استیل در کن چیست؟

در خصوص این موضوع می‌توانیم به ارائه تمامی خدمات از سوی نمایندگی مرتبط اشاره داشته باشیم. تمامی نمایندگی‌ها در هر زمینه‌ای سعی می‌کنند تا بهترین خدمات را به کاربران محصولاتشان ارائه دهند. در خصوص نمایندگی الکترو استیل کن نیز همین امر ضروری است.

کافی است که کوچک‌ترین مشکل برای کالای برند الکترو استیل که تهیه نموده‌اید پیش بیاید، سپس شما می‌توانید یک تماسی با سامی سرویس داشته باشید و با آنها مشکلاتی که ممکن است برای کالای مربوطه مثل تعمیر یخچال پیش‌آمده باشد در میان بگذارید. در کمترین زمان ممکن می‌توانید شاهد حضور متخصصین نمایندگی الکترو استیل کن باشید.

معمولاً افراد در این حالت شاید دچار یک سری نگرانی‌هایی شوند. درصورتی‌که حتی اگر بدترین مشکل سر موتور یخچال نیز پیش بیاید نمایندگی الکترو استیل کن موظف است تا مشکلات مربوطه را برای شما در کمترین زمان ممکن برطرف سازد. البته باید بدانید که بعد از خرید کالا فقط تا زمانی که تاریخ گارانتی شما ما منقضی نشده باشد می‌توانید نسبت به تعمیرات خدمات رایگان دریافت کنید که در قسمت قبل نیز به این مورد اشاره داشتیم.

درصورتی‌که نیاز به تعویض قطعه و یا حتی تعویض موتور باشد شما می‌توانید به‌راحتی از سامی سرویس بخواهید تا نسبت به تعویض قطعه و یا موتور یخچال و یا هر مورد دیگری اقدامات لازم را به انجام برساند. این امر می‌تواند به شما کمک کند تا به کیفیت محصولات الکترو استیل به طور کامل پی ببرید.
کیفیت محصولات الکترو استیل تنها در صورتی به مشکل برمی‌خورند که زمان زیادی تحت استفاده قرار گیرند؛ ولی در سه الی چهار و هفت سال دچار هیچ‌گونه مشکلی نخواهند شد و شما به‌راحتی می‌توانید در مدت‌زمان طولانی از محصولات برند الکترو استیل استفاده کامل کنید.

به‌عنوان‌مثال اگر محصولی مثل یخچال ساید الکترو استیل را خریداری کرده‌اید ممکن است در برخی مسائل دچار مشکل شوید در این حالت شاید مراجعه به دفترچه راهنمای یخچال مربوطه مشکل شما را حل نکند؛ ولی استفاده از خدمات تعمیر یخچال در کن می‌تواند به‌تمامی مشکلات شما پایان دهد. به‌طورکلی در هر شهری می‌توانیم شاهد حضور نمایندگی الکترو استیل باشیم.

در کن نیز همین‌گونه است. حتی در برخی موارد اگر شما چندین کالا را از الکترو استیل خریداری نمایید می‌توانید شاهد یک سری امتیازات از سوی نمایندگی مربوطه باشید. پس اگر به کیفیت محصولات خانگی از قبیل یخچال اهمیت می‌دهید، باید به شما بگوییم که استفاده از یخچال‌های الکترو استیل به شما کمک می‌کند تا به آن چیزی که در نظر دارید دست یابید و تا چند سال از خرید هرگونه یخچالی بی‌نیاز خواهید بود.

در این مقاله ما نمایندگی الکترو استیل کن را بررسی کردیم و جزئیاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. باید بدانید که نمایندگی الکترو استیل می‌تواند خدماتی را به‌عنوان خدمات پس از فروش در اختیار شما قرار دهد. البته بعد از خرید کالا، کالای مربوطه تا چند سال دارای گارانتی است. این گارانتی در حکم این موضوع است که شما می‌توانید در صورت بروز کمترین مشکل خدمات رایگان را از سوی نمایندگی الکترو استیل کن دریافت نمایید بدون اینکه هزینه‌ای پرداخت کنید، این مورد بسیار از نظر دیگران امری مهم به‌حساب می‌آید.

بهترین تعمیرگاه الکترواستیل در کن

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه کن است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه الکترواستیل و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد آماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در تعمیرگاه الکترواستیل برای تعمیر انواع لوازم خانگی الکترواستیل آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

تعمیر لوازم خانگی الکترواستیل توسط تعمیرکار حرفه ای

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در مرکز خدمات پس از فروش کن تمام لوازم خانگی الکترواستیل را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در کن

تعمیرگاه الکترواستیل تعمیرات خود را در محل انجام می دهد و این موضوع خیلی بهتر است و در زمان صرفه جویی می شود و شما می توانید به کار و تعمیر نظارت کنید و همه روزه و در همه ساعات برای خدمت  رسانی به شما آماده هستند.

تعمیرات الکترواستیل در محل

با توجه به ترافیک شهر کن و آپارتمان نشینی افراد، حمل و نقل لوازم خانگی از محل تا تعمیرگاه کار سخت و طاقت فرسایی است، علاوه بر این برای حمل و نقل نیاز به صرف هزینه جدا گانه و زمان بیشتری وجود دارد.

با امکان تعمیر لوازم خانگی الکترواستیل در محل، نیازی به پرداخت هزینه های اضافی حمل و نقل نداشته و میتوانید به طور مستقیم عملکرد تکنسین را بررسی کرده و متوجه شوید که چه تعمیراتی انجام شده و یا چه قطعاتی تعویض شده اند.

تعمیر الکترواستیل با گارانتی در کن

از آنجا که قیمت لوازم خانگی افزایش پیدا کرده بسیاری از افراد نگران هزینه تعمیرات لوازم خانگی خود هستند، با کن دیگر نگران هزینه تعمیر لوازم خانگی خود نباشید، تمامی خدمات ارائه شده توسط تکنسین های مرکز کن مطابق نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه هستند همچنین تمامی خدمات دارای گارانتی 12 ماهه هستند، پس با خیالی آسوده خدمات الکترواستیل را به نمایندگی الکترواستیل یا تکنسین های کن که ارزان تر خدمات را انجام می دهند بسپارید.

چرا تعمیرات الکترواستیل را به تکنسین در کن بسپاریم؟

 1. مهم ترین مزیت این مجموعه گارانتی خدمات انجام شده توسط تکنسین ها میباشد.
 2. تمامی تکنسین های مشغول به کار این مجموعه دوره ها و آموزش های تخصصی گذرانده و با تجربه و مهارت به تعمیرات میپردازند.
 3. خدمات در محل انجام شده و لازم به مراجعه حضوری مشتریان به تعمیرگاه نیست.
 4. هدف تعمیرکاران تعمیرگاه الکترواستیل تعمیرات قطعات آسیب دیده بوده و در صورت نیاز به تعویض قطعات با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعات اصل و با کیفیت میکنند.
 5. شعب مختلف کن در کن موجب اعزام سریع تعمیرکاران به محل میشود.
 6. امکان تماس با کارشناسان مرکز و مشاوره رایگان در رابطه با تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل وجود دارد.

تعمیرات الکترواستیل در منزل

از دیگر مزیت های تعمیرگاه خوب، معتبر بودن آن است، تعمیرگاه  الکترواستیل کن از همکاری با تکنسین های آموزش دیده و معتبر مفتخر است، این مجموعه و تکنسین ها دارای گواهی های لازم از اتحادیه تعمیرکاران بوده و تعمیرکاران متخصص با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و ابزار مناسب و با کیفیت به منزل مشتریان اعزام شده و تعمیرات را انجام میدهند.

معرفی شرکت الکترواستیل و محصولات آن

الکترواستیل یکی از برندهای محبوب ایرانی است که با بیش از 45 سال سابقه به تولید لوازم خانگی و صنعتی از جمله یخچال و فریزر میپردازد، رضایت مشتریان از اهداف مدیران الکترواستیل بوده و خدمات پس از فروش این شرکت از مزایای بزرگ آن میباشد.

شرکت الکترواستیل در  کن برای تعمیر لوازم خانگی الکترواستیل در خدمت کاربران و همشهریان گرامی است، کن فقط تعمیرگاه مجاز تعمیرات الکترواستیل است و نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل نمیباشد!

در صورتی که برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل تعمیرگاه کن را انتخاب کردید تکنسین های مجموعه به ارائه خدماتی که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم میپردازند و خدمات پس از فروش الکترواستیل را نیز انجام می دهند.

 1. نصب یخچال الکترواستیل
 2. سرویس یخچال الکترواستیل
 3. عیب یابی و شناسایی ارورهای یخچال الکترواستیل
 4. تعمیر یخچال الکترواستیل
 5. تعویض قطعات یخچال الکترواستیل

هزینه تعمیر لوازم خانگی الکترواستیل

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام میکنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

ارتباط با تعمیرگاه الکترواستیل

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که تعمیرگاه های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره تعمیرگاه الکترواستیل 02188444021 با ما در ارتباط باشید، این مرکز ارزان تر از نمایندگی الکترواستیل در کن خدمات تعمیر لوازم خانگی شما را انجام می دهد.

چرا یخچال الکترواستیل روشن نمی شود؟

روشن نشدن یخچال الکترواستیل دلایل متفاوت و مختلفی دارد مهم ترین دلیل این مشکل خرابی برد الکترونیکی دستگاه میباشد، در صورتی که برد الکترونیکی معیوب باشد باید جهت بررسی های بیشتر توسط تکنسین های مجموعه به تعمیرگاه فرستاده شود تا مهندسین آن را با ابزار و دستگاه مخصوص بررسی و تعمیر کنند.

برای رفع این مشکل ابتدا کابل برق را با اهم متر بررسی کنید و از برق داشتن آن مطمئن شوید، برای این کار دوشاخه را از محافظ جدا کرده و به مستقیما به پریز برق وصل کنید، دستگاهتان را ریست کنید، اگر دستگاه روشن نشد برای برطرف کردن مشکل با مرکز خدمات پس از فروش الکترواستیل در کن تماس بگیرید.

چرا یخچال الکترواستیل خنک نمیکند؟

خنک نکردن یخچال الکترواستیل دلایل مختلفی از جمله اختلال و ایراد در موتور، پارگی لاستیک درب یخچال، خرابی سنسور یخچال، عدم عملکرد صحیح فن ها، کمبود گاز و نیاز به شارژ آن، اختلال در عملکرد سیستم دیفراست یخچال داشته باشد.

برای بر طرف کردن مشکل خنک نکردن یخچال میتوانید با شماره های درج شده در سایت کن تماس بگیرید.

چرا بدنه یخچال الکترواستیل برق دارد؟

زمانی که سیم های رابط در یخچال دچار عیب و آسیب شوند، بدنه دستگاه برق دار میشود، اتصال سرپیچ لامپ درون یخچال یا اتصال بدنه ترموستات نیز از دیگر دلایل برق داشتن بدنه یخچال محسوب میشود.

چرا در کف یخچال الکترواستیل آب جمع شده است؟

اختلال و ایراد در عملکرد سیستم دیفراست از مهم ترین دلایل جمع شدن آب در کف یخچال به خصوص جا میوه ای است، یخچال های هوشمندی که توسط شرکت الکترواستیل ساخته میشوند دارای سیستم دیفراست (یخ زدایی اتوماتیک) هستند، زمانی که یخ ها ذوب میشوند آب آن ها از طریق لوله ای به پشت یخچال میرود تا موتور نیز خنک شود.

در صورتی که سیستم دیفراست دچار اختلال و ایراد باشد، آب های این بخش یخ زده و به صورت صحیح و کامل تخلیه نمیشوند.

چرا درب یخچال الکترواستیل به خوبی بسته نمی شود؟

خرابی در لاستیک دور درب یخچال الکترواستیل مهم ترین دلیل خوب بسته نشدن درب میباشد.

چرا یخچال فریزر الکترواستیل صدای زیادی دارد؟

ایراد و اختلال در فن یخچال، تراز نبودن یخچال، شکستن پروانه فن یخچال، مشکل مکانیکی در قطعه کمپرسور، خرابی رله های بردالکترونیکی، یخ زدگی اواپراتور و گیر کردن آن به پروانه از مهم ترین دلایل سر و صدای زیاد یخچال الکترواستیل محسوب میشود.

برای رفع این مشکل هر کدام از قطعاتی که گفته شد باید توسط تکنسین بررسی، عیب یابی و تعمیر شود تا مشکل صدای آزار دهنده و زیاد یخچال برطرف شود.

چرا یخچال الکترواستیل برفک میزند؟

در صورتی که سیستم دیفراست یخچال دچار آسیب و خرابی شود دستگاه دچار برفک و یخ زدگی خواهد شد، این سیستم دارای قطعات حساس و مختلفی است که ایراد و اختلال در هر کدام از قطعات میتواند منجر به اختلال در عملکرد این سیستم شود.

قطعاتی که سیستم دیفراست یخچال را تشکیل میدهند عبارت اند از:

تایمر مکانیکی، ترموفیوز، المنت درین، سنسور، ترمودیسک و المنت اواپراتور، تعمیر یخچال معیوب خود را به کن تعمیرگاه الکترواستیل بسپارید.

چرا فریزر الکترواستیل خوب منجمد نمی کند؟

زمانی که لاستیک درب فریزر خراب و آسیب دیده باشد، فن دستگاه به خوبی کار نکند، ترموستات دستگاه دچار مشکل باشد، کمپرسور یخچال خراب شده باشد اختلالاتی در کار کردن فریزر به وجود می آید، برا رفع این مشکل از تکنسین های کن کمک بگیرید این مرکز تعمیرات را ارزان تر از نمایندگی الکترواستیل انجام می دهد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل

تعمیرگاه الکترواستیل با خدمات با کیفیتی که ارائه می کند می تواند به بهترین نحوه ممکن به تعمیر یخچال ساید بای ساید بپردازد، البته این شرکت از اولین شرکت های تولید یخچال های ساید بای ساید است و به همین خاطر با استفاده از قطعات فابریک نظر مشتریان را جلب کرده است.

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل

هنگامی که برای یخچال فریزر شما مشکلاتی ایجاد شد برای این که مشکل و خرابی دیگری برا یخچال فریزر شما به وجود نیاید باید سریعاً با نماینگی الکترواستیل تماس گرفته و از آن ها برای تعمیر یخچال فریز خود کمک بگیرید

تعمیرگاه الکترواستیل با استفاده از قطعات با کیفیت و فابریک و متخصصان و تکنسین های دوره دیده و ماهر می کوشد تا خدماتی عالی به شما مشتریان عزیز برساند و تعمیر و سرویس یخچال را به خوبی انجام دهند.

مشکلات زیادی ممکن است برای یخچال فریزر به وجود بیاید و به تعمیر احتیاج داشته باشد، یخچال فریزرهای الکترواستیل برای تعمیر بهتر است به دست تعمیرگاه الکترواستیل سپرده شود تا تکنسین های ما با اطلاعات و تجربه و مهارتی که در مورد یخچال فریزرهای الکترواستیل دارند به خوبی و به آسانی و حتی ارزان تر از نمایندگی الکترواستیل آن را تعمیر کنند.

یخچال‌های الکترواستیل به عنوان یکی از دستگاه‌های خانگی مهم، نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. اگر یخچال الکترواستیل شما با مشکلی مواجه شده است یا نیاز به تعمیر دارد، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. تعیین مشکل: ابتدا باید مشکل دقیق در یخچال خود را تشخیص دهید. این ممکن است شامل مسائل مانند خنک نشدن کافی، نشتی آب، صدای نامعمول و … باشد.
 2. قدردانی از دستگاه: ابتدا از یخچال خود قدردانی کنید تا به تعمیرکار نشان دهید که چه مشکلی وجود دارد.
 3. تماس با تعمیرکار: برای تعمیر یخچال الکترواستیل خود، بهتر است یک تعمیرکار متخصص را تماس بگیرید. از تعمیرکاران معتبر و دارای تجربه استفاده کنید.
 4. نگهداری و تعویض قطعات: پس از تعمیر، ممکن است تعمیرکار به شما توصیه‌هایی در مورد نگهداری و تعویض قطعات مختلف دستگاه بدهد تا یخچال به خوبی کار کند.
 5. پیگیری: بعد از تعمیر، مطمئن شوید که یخچال به درستی عمل می‌کند و هیچ مشکلی باقی نمانده است.

مشکلات رایج در تعمیر یخچال الکترواستیل

تعمیر یخچال‌های الکترواستیل ممکن است با مشکلات متنوعی روبرو شود. برخی از مشکلات رایج در این یخچال‌ها عبارتند از:

 1. یخ زدن نامنظم: اگر یخچال شما یخ زدن نامنظم داشته باشد، این ممکن است به علت مشکل در ترمواستات یا سیستم سرمایش باشد.
 2. عدم خنک شدن کافی: اگر یخچال شما مواد خوراکی را به نمایش درآورد ولی به خوبی خنک نکند، ممکن است سیستم سرمایش یا فن‌های هوا داغ دچار مشکل باشند.
 3. نشتی آب: نشتی آب در یخچال می‌تواند مشکل جدی باشد و به علت خرابی در شیرآب یا خطوط آب رخ دهد.
 4. صداهای نامعمول: صداهای نامعمول می‌توانند به علت مشکل در فن‌ها، موتور‌ها یا قطعات مکانیکی دیگر باشند.
 5. عدم روشن شدن: اگر یخچال شما اصلاً روشن نشود، ممکن است مشکل در سیستم برقی، قطعات الکتریکی یا ترمواستات باشد.

عمر باتری ترمواستات: باتری ترمواستات ممکن است با گذر زمان ضعیف شود و نیاز به تعویض داشته باشد.

برای تشخیص و تعمیر این مشکلات، بهتر است به تعمیرکار یخچال متخصص مراجعه کنید. آنها مشکل را تشخیص داده و راهکار مناسب را ارائه می‌دهند.

مشکل یخ زدن نامنظم در تعمیر یخچال الکترواستیل

مشکل یخ زدن نامنظم در یخچال الکترواستیل ممکن است به علت چند عامل باشد. برای بررسی و رفع این مشکل، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. تنظیم دما: ابتدا اطمینان حاصل کنید که دمای یخچال به درستی تنظیم شده باشد. دمای مناسب باید بر اساس مقادیر توصیه شده توسط تولید کننده باشد.
 2. بارگذاری منظم: مواد درون یخچال را به‌طور منظم و متوازن بچینید تا جریان هوا بلافاصله از تمام اجزاء یخچال عبور کند.
 3. بررسی درب و رسیدگی به نشتی: اطمینان حاصل کنید که درب یخچال به درستی بسته شده است و هیچ نشتی هوا یا مواد درون یخچال وجود ندارد. نشتی هوا می‌تواند منجر به یخ زدن نامنظم شود.
 4. تمیزی دور فن‌ها: برای اجتناب از یخ زدن نامنظم، فن‌های داخل یخچال و فریزر را به دوره‌های منظم تمیز کنید.
 5. بررسی ترمواستات: اگر ترمواستات دچار خرابی شده است، ممکن است دما به درستی تنظیم نشود و به یخ زدن نامنظم منجر شود. در این صورت، نیاز به تعویض ترمواستات دارید.

تعمیر یا تعویض قطعات: در صورتی که مشکل هنوز حل نشده باشد، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات داخلی دیگر مانند کمپرسور یا مبدل حرارتی باشد.

در هر صورت، بهترین راه حل این است که با تعمیرکار یخچال تماس بگیرید تا مشکل را تشخیص دهد و تعمیرات لازم را انجام دهد.

چرا یخچال الکترواستیل نشتی آب دارد؟

بررسی و رفع نشتی آب در یخچال الکترواستیل می‌تواند مشکل جدی باشد و نیازمند توجه ویژه باشد. برای بررسی نشتی آب، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. قطع برق: قبل از هر چیز، ایمنی خود و دستگاه را بررسی کرده و برق یخچال را قطع کنید. این اقدام بسیار مهم است تا از خطرات الکتریکی جلوگیری شود.
 2. خالی کردن یخچال: تمام مواد غذایی را از داخل یخچال و فریزر خارج کنید تا به راحتی بتوانید به نقاط مختلف دسترسی داشته باشید.
 3. بررسی خطوط آب: بررسی کامل خطوط آب و اتصالات آنها را انجام دهید. مطمئن شوید که هیچ نشتی یا ترکی در این خطوط وجود ندارد.
 4. بررسی مخزن آب: در برخی مدل‌های یخچال، مخزن آب برای ساخت یخ یا تامین آب نوشیدنی وجود دارد. این مخزن را بررسی کرده و مطمئن شوید که در آن نشتی ندارد.
 5. بررسی شیرآب: اگر یخچال شما به شیرآب وصل شده است، شیرآب و خطوط مرتبط را نیز بررسی کنید. نشتی در این نقاط ممکن است منجر به نشتی در داخل یخچال شود.
 6. تعمیر یا تعویض قطعات: اگر نشتی را شناسایی کردید، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات داشته باشید. این ممکن است شامل تعویض شیرآب، ترمواستات، لوله‌ها یا سیستم‌های دیگر باشد.

اگر نمی‌توانید نشتی را به تنهایی برطرف کنید یا مشکل پیچیده تر به نظر می‌رسد، بهترین اقدام این است که با تعمیرکار تخصصی تماس بگیرید تا مشکل را تشخیص دهد و تعمیرات لازم را انجام دهد.
عدم روشن شدن در تعمیر یخچال الکترواستیل

وقتی یخچال الکترواستیل شما روشن نمی‌شود، ممکن است برخی مشکلات عمومی وجود داشته باشد. برای بررسی این مشکل و تلاش برای رفع آن، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

بررسی برق: ابتدا مطمئن شوید که یخچال به برق وصل شده و منبع برق کافی دارد. برای این منظور، سوکت برق و کابل برق را بررسی کنید.
تعویض سوئیچ یا ترمواستات: سوئیچ روشن/خاموش یا ترمواستات ممکن است دچار خرابی شود. در این صورت، تعویض آنها را در نظر بگیرید.
تعویض باتری ترمواستات: برخی مدل‌های یخچال الکترواستیل دارای باتری برای ترمواستات هستند. اگر باتری ترمواستات ضعیف شده باشد، ممکن است یخچال به درستی روشن نشود.
بررسی دمای یخچال: اگر دمای داخل یخچال به حدی بالا رفته باشد که ترمواستات به درستی کار نکند، یخچال ممکن است به روشنی ادامه نده. اطمینان حاصل کنید که دمای داخل یخچال در محدوده مناسب قرار دارد.
بررسی قطعات الکتریکی: در برخی موارد، مشکل ممکن است به قطعات الکتریکی داخلی یخچال مربوط شود. این شامل کمپرسور، موتور‌ها و قطعات مشابه می‌شود. اگر از خرابی قطعات الکتریکی مطمئن هستید، نیاز به تعویض دارید.
مشکلات خطرناک: اگر هنوز مشکل رفع نشده باشد و یخچال به درستی روشن نشود، بهترین راه حل این است که با تعمیرکار تخصصی تماس بگیرید. ممکن است مشکلی جدی تر و خطرناک در دستگاه وجود داشته باشد.

همیشه ایمنی خود را در نظر بگیرید و از تعمیرات الکتریکی تنها توسط افراد متخصص و با تجربه استفاده کنید.

 
بررسی ترموستات در یخچال الکترواستیل

ترمواستات یکی از عناصر مهم در سیستم سرمایش یخچال الکترواستیل است و کنترل دمای داخل یخچال و فریزر را بر عهده دارد. اگر مشکلی در دمای یخچال وجود دارد، بررسی ترمواستات می‌تواند مرحله مهمی در تعمیر باشد. برای بررسی ترمواستات، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

قطع برق: ابتدا اطمینان حاصل کنید که برق یخچال قطع شده و دستگاه از برق خارج شده باشد. این کار ایمنی شما را تضمین می‌کند.نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل

 1. دسترسی به ترمواستات: ترمواستات معمولاً در داخل یخچال در نزدیکی کمپرسور یا در فریزر قرار دارد. برای دسترسی به ترمواستات، ممکن است نیاز به باز کردن یخچال یا فریزر باشد.
 2. تنظیمات ترمواستات: ترمواستات دارای یک یا چند سوئیچ یا دسته تنظیم دما هستند. بررسی کنید که تنظیمات ترمواستات در محدوده مناسب تنظیم شده باشند. معمولاً محدوده دمای مناسب روی ترمواستات مشخص شده است.
 3. تست ترمواستات: با ترمواستات تست دمای داخل یخچال را تغییر دهید. برای مثال، اگر ترمواستات دارای دسته تنظیم دما باشد، آن را به حداکثر یا حداقل تنظیم کنید و دمای داخل یخچال را مشاهده کنید. ترمواستات باید به درستی واکنش نشان دهد.
 4. تست ترمواستات با مولتی‌متر: اگر متوجه خرابی ترمواستات شدید، می‌توانید از یک مولتی‌متر برای تست مقاومت الکتریکی ترمواستات استفاده کنید. اگر ترمواستات مقاومت درستی نداشته باشد، نیاز به تعویض دارید.
 5. تعویض ترمواستات: اگر ترمواستات به عنوان عامل اصلی مشکل شناسایی شود، باید آن را با ترمواستات جدید تعویض کنید.

بررسی ترمواستات می‌تواند به بهبود عملکرد یخچال و استحکام سیستم سرمایش کمک کند. اگر احساس می‌کنید که نیاز به تعمیر تخصصی دارید یا مشکل هنوز حل نشده باشد، بهترین راهکار این است که با تعمیرکار یخچال تماس بگیرید.

صداهای نامعمول در یخچال الکترواستیل

بررسی و رفع صداهای نامعمول در یخچال الکترواستیل می‌تواند مهم باشد، زیرا این صداها ممکن است نشانه‌ای از مشکلات دستگاه باشند. برای بررسی صداهای نامعمول، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:تعمیر یخچال الکترواستیل در کن

تشخیص صدا: ابتدا سعی کنید صدا را به دقت شناسایی کنید. صداهای مختلف ممکن است نشانه‌های مشکلات مختلف باشند. به عنوان مثال، صداهای خردشتی ممکن است به نشتی آب یا مشکل در فن‌ها اشاره کنند، در حالی که صداهای دودولی ممکن است به دلیل یخ زدن زیاد در سیستم سرمایش باشند.

 1. بررسی درب: گاهی اوقات صداهای نامعمول ممکن است به دلیل درب یخچال باز و بسته می‌شوند. اطمینان حاصل کنید که درب به درستی بسته شده و از درب نهایت دقت به عمل آید.
 2. تنظیم داخل یخچال: تنظیمات دمای داخل یخچال را بررسی کنید و از توصیه‌های تولید کننده در مورد تنظیم دما پیروی کنید. دمای مناسب می‌تواند به کاهش صداهای غیرعادی کمک کند.
 3. تمیزی فن‌ها و قطعات: گرد و غبار یا برخی مواد ممکن است به قطعات داخلی یخچال چسبیده باشند و صداهای نامعمول ایجاد کنند. تمیزی دور فن‌ها و قطعات می‌تواند به بهبود عملکرد یخچال کمک کند.
 4. نظارت مداوم: به مدت مدتی یخچال را نظارت کنید و صداهای نامعمول را ارزیابی کنید. اگر صداها پس از چند روز ادامه دارند و یا به نظر می‌آید که مشکل افزایش می‌یابد، بهترین راهکار این است که با تعمیرکار تماس بگیرید.

اگر صداها نگران‌کننده به نظر می‌آیند یا مشکلات به طور مداوم ادامه دارد، بهترین اقدام این است که تعمیرکار یخچال تخصصی را برای تشخیص مشکل دعوت کنید. او می‌تواند مشکل را تشخیص دهد و تعمیرات لازم را انجام دهد.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل، برند الکترو استیل (ELECCTRO STEEL) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید نیز فعالیت دارد.

ما با داشتن تکنسین های مجرب و آموزش دیده همواره توانسته ایم بخش عمده ی نیاز به تعمیر یخچال فریزر  و تعمیر ساید بای ساید در کن را در سطح کن با داشتن شعب مختلف برطرف سازیم. هم چنین می توانید برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ به شرکت امداد من مراجعه نمایید و درخواست تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ داشته باشید

مواردی که باعث پائین آمدن راندمان یخچال الکترواستیل میشوند:

کثیف یا پاره بودن لاستیک دوره درب که باعث میشود درب یخچال به درستی بسته نشود و هوای گرم دارد یخچال شود و ساعت کار یخچال چند برابر شود.

 1. گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال
 2. بالانس نبودن دمای یخچال و فریزر
 3. بیش از حد گرم بودن دمای اطراف یخچال
 4. نداشتن فاصله مناسب یخچال با دیوار
 5. انجام ندادن سرویس سالانه یخچال شامل تمیز نکردن کنداسیون –چک نکردن فن ها-چک نکردن گاز کمپورسور
 6. وصل کردن مستقیم دو شاخه برق یخچال به پریز بدون استفاده کردن از محافظ
 7. درب یخچال یا فریزرا هیچگاه به مدت طولانی باز نگذارید و از باز و بسته کردن بیهوده آن خودداری کنید.

نمایندگی یخچال فریزر الکترواستیل

مام تلاش تکنسین های ما در تعمیر یخچال فریزر آن است که در صورت خرابی قطعه ای از وسیله شما آنرا تعمیر کنند و از تعویض بی دلیل قطعه جلوگیری نمایند. اما در صورتی که مجبور به تعویض قطعه شوند،از قطعات اورجینال و ضمانت ۱۸۰ روزه خدمات برای کاربران گرامی،تعمیرات انجام میدهند.

شرکت الکترواستیل که با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت می‌کرد، از این قائله مستثنی نبود و محصولاتی باکیفیت بسیار مناسب نیز تولید و روانه بازار کرد. در حال حاضر یخچال الکترواستیل جزو محصولات پرفروش و باکیفیت بازار محسوب می‌شود که خوشبختانه رضایت حداکثری مصرف‌کنندگان را جلب کرده است. در ادامه قصد داریم بیشتر با این کمپانی آشنا شویم؛ بنابراین همراه ما باشید.

تاریخچه شرکت الکترواستیل

قبل از هرچیزی بهتر است با پیشینه و سابقه درخشان یخچال الکترواستیل آشنا شویم. همان‌طور که می‌دانید گروه صنعتی الکترواستیل بیش از 50 سال در زمینه تولید یخچال صنعتی و یخچال خانگی فعالیت داشته و محصولات باکیفیتی را روانه بازار کرده است. شرکت الکترواستیل با تکیه بر مهندسان متخصص ایرانی توانسته محصولات باکیفیت برودتی را تولید و روانه بازار کند.

در حال حاضر شرکت الکترواستیل در بخش یخچال‌های خانگی، انواع یخچال فریزر نظیر یخچال دوقلو، یخچال کوچک هتلی، یخچال کمبی یا بالا پایین و غیره را تولید کرده است. شرکت Electro Steel  از سالیان دور محصولاتش را روانه بازار و خانه‌های ایرانیان کرده که تاکنون محبوبیت زیادی را نزد مصرف کنندگان جلب کرده است.

چرا یخچال فریزر الکترواستیل پرفروش است؟

همان‌طور که مطالعه کردید، در ابتدای این متن بیان کردیم که امروزه سهم زیادی از فروش بازار متعلق به یخچال الکترواستیل است که این موضوع به کیفیت بالا و سابقه درخشان این کمپانی مرتبط است. کمپانی الکترواستیل محصولاتش را با بالاترین سطح کیفیتی تولید کرده و از بهترین متریال روز بازار در تولید یخچال و فریزر استفاده می‌کند.

مهم‌ترین مشخصه در هنگام خرید یخچال و فریزر، نوع موتور و کیفیت آن است که خوشبختانه کمپانی الکترواستیل در تمامی محصولاتش از موتور باکیفیت ACC ساخت ایتالیا استفاده کرده است که علاوه بر صدای بسیار پایین، مصرف انرژی پایینی را خواهند داشت. علاوه بر آن، این موتورهای باکیفیت از طول عمر بسیار بالایی برخوردار هستند و مصرف کننده خیالش بابت کیفیت موتور و طول عمر یخچال الکترواستیل، راحت است.

اما پس از مشخصات فنی، این شرکت توانسته محصولاتش را با به‌روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید و روانه بازار کند. تقریباً تمام فریزرهای Electro Steel دارای تکنولوژی نوفراست هستند که دیگر نگرانی بابت برفک‌زدایی آن نخواهید داشت. همچنین برخی از محصولات این کمپانی دارای آبسردکن یا هوم بار بوده و برخی دارای یخساز اتوماتیک هستند.

خدمات پس از فروش الکترواستیل چگونه است؟

اما پس از مشخصات فنی و امکانات یخچال فریزر، یکی از مهم‌ترین بخش‌ها خدامت پس از فروش و گارانتی محصولات است. خوشبختانه تمام محصولاتی که درون کشور ایران تولید می‌شوند، دارای خدمات پس از فروش و گارانتی هستند که خیال مصرف‌کننده بابت هزینه‌های تعمیرات محصول راحت است.

کمپانی الکترواستیل نیز در این زمینه بسیار موفق عمل کرده و با ارائه خدمات پس از فروش در سراسر کشور توانسته  محبوبیت زیادی را جلب کند. تمامی یخچال‌های الکترواستیل دارای 40 ماه گارانتی در سراسر کشور هستند و تا 10 سال این شرکت خدمات پس از فروش در سراسر کشور ارائه خواهد داد. همچنین فراموش نکنید که این کمپانی برای تایید کیفیت بالای موتور محصولاتش، آن‌ها را به مدت 5 سال ضمانت خواهد کرد.

از کدام فروشگاه یخچال الکترواستیل بخریم؟

عمدتا به دلیل محبوبیت زیاد یخچال الکترواستیل، این محصول در اکثر فروشگاه‌ها قابل‌فروش است؛ اما مهم‌ترین موضوع در این هنگام، ارائه قیمت مناسب است. در حال حاضر فروشگاهی به نام افشین کالا (afshinkala.ir) اقدام به ارائه یخچال electro Steel با قیمت مناسب کرده است که خوشبختانه در این زمینه موفق عمل کرده است. فروشگاه افشین کالا این محصولات برای مصرف‌کنندگان مستقیم از انبار نمایندگی ارسال کرده و محصولات با قیمت مناسب و به‌صورت کاملاً سالم به مشتریان گرامی عرضه خواهد کرد.

این فروشگاه دارای مجوز معتبر از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و درگاه پرداخت آن مربوط به بانک ملی ایران است. همچنین می‌توانید جهت خرید حضوری به آدرس کرج، گلشهر، خیابان درختی، خیابان حافظ شمالی، نبش خیابان سرو مراجعه نموده یا اگر ساکن استان کن یا کرج هستید، مبلغ محصول را درب منزل پرداخت کنید.

یخچال الکترواستیل

اگر قصد خرید یخچال فریزر برای منزلتان را دارید اما از طرفی، بین انبوهی از مدل‌ها و برندهای ایرانی و خارجی گرفتار تردید شده‌اید، بهتر است نیم نگاهی به تنوع محصولات الکترواستیل ایرانی تبار بیاندازید و مطمئن باشید حاصل 50 سال تجربه این کمپانی شما را ناراضی برنمی‌گرداند.

 مقایسه یخچال هیمالیا با یخچال الکترواستیل

در حال حاضر با تلاطم قیمت محصولات برقی آشپزخانه، انتخاب یک محصول باکیفیت و در عین حال کاربردی، کمی مشکل‌تر شده است. اگر شما هم جزو افرادی هستید که دغدغه انتخاب یک یخچال فریزر کاربردی بین انواع و اقسام مدل‌های بازار ذهنتان را درگیر کرده است، بهتر است به 50 سال تجربه غنی شرکت الکترواستیل در زمینه تولید محصولات برودتی اعتماد کنید.

یکی از بزرگترین تولید کنندگان یخچال فریزر در ایران الکترواستیل است. یخچال الکترواستیل کیفیت، امکانات و تنوع محصولات را در ذهن تداعی می‌کند. برند الکترواستیل در حوزه تولید یخچال و دستگاه‌های برودتی چندین دهه تجربه را به نام خود ثبت و با محصولات باکیفیت تجلی کرده است.

شرکت الکترواستیل با تنوع بالای محصولات برودتی، منطبق با هر نوع سلیقه و نیاز مشتری، اقدام به طراحی یخچال فریزرهای خود کرده است.

ساید بای ساید الکترواستیل جزو پرفروش‌ترین محصولات این شرکت و ساید های بازار محسوب می‌شود. امکانات آن در سطح محصولات خارجی اما با قیمت مقرون بصرفه باعث شده تا بسیاری از افراد این ساید بای ساید 27 فوتی را جزو خریدهای خود قرار دهند.

در یخچال فریزر دوقلو، الکترواستیل نیز حرف‌هایی برای گفتن دارد. 2 مدل یخچال فریزر تولیدی این شرکت معمولا خریداران زیادی را به خود جذب می‌کند. یک مدل دارای امکاناتی همانند یخساز اتوماتیک قابل اتصال به آب شهری، درب بار، مصرف انرژی A و مدل دیگر فاقد امکانات یخساز اتوماتیک و قابلیت اتصال به آب شهری است. گنجایش هر دو مدل 34 فوت است و میتواند پاسخگوی نیاز بسیار از خریداران باشد.

تنوع یخچال فریزرهای بالا و پایین الکترواستیل به حدی است که در این مقاله نمی‌گنجد. برای بررسی بیشتر اول باید فضا و مکان آشپزخانه خود را در نظر بگیرید در ثانی باید امکاناتی که از یک یخچال فریزر معمولی انتظار دارید را هم در نظر بگیرید. می‌توانید برای مشاهده تمام مدل‌های یخچال فریزر الکترواستیل از فروشگاه اینترنتی بهار استفاده کنید.

برند الکترواستیل برای مکان‌های بسیار کوچک مانند هتل، خوابگاه، دفتر و فروشگاه‌ها محصولات کوچک و قابل حملی را که مناسب این فضاها باشد هم به صورت یخچال و هم به صورت فریزر یا ترکیبی از هر دو تولید می‌کند.

میزان مصرف انرژی هر دستگاه برقی از جمله یخچال، علاوه بر تاثیر مستقیم بر بهینه سازی مصرف انرژی، در هزینه‌های جاری خانوار نیز تاثیر مستقیم دارد. اگر به دنبال یک یخچال کم مصرف هستید، برچسب انرژی A در اکثر یخچال‌‌های الکترواستیل نشان از مصرف اقتصادی این محصولات این شرکت دارد.

اگر نیاز به مطالعه بیشتر در رابطه با محصولات الکترواستیل دراید و می‌خواهید نیم نگاهی هم به قیمت‌های روزانه یخچال الکترواستیل بیندازید می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی بهار اقدام کنید

حضور کمپرسور اروپایی ACC یا سکاپ ایتالیایی در یخچال فریزرهای الکترواستیل، علاوه بر افزایش طول عمر مفید یخچال، مصرف انرژی را بهینه‌سازی کرده و شدت صداهای مزاحم را تا حدی کاهش می‌دهد که به 39 دسی‌بل برسد.

قطعا سیستم نوفراست (بدون برفک)، گل سرسبد مشخصه‌های فریزر این نمایندگی یخچال فریزر الکترواستیل است. واقعیت این است که مهندسان ایرانی شرکت الکترواستیل، اولین مهندسان پیشرو در فناوری نوفراست در ایران بودند که سنگینی دغدغه برفک یخچال را از دوش خریداران ایرانی برداشتند. محصولات این شرکت دارای 40 ماه گارانتی هستند و در اکثر شهرهای کشور نمایندگی پس از فروش این شرکت وجود دارد.

شما عزیزان می توانید برای ارتباط با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در کن، از دکمه هایی که در بالای همین صفحه مشاهده می کنید استفاده کرده و از طریق تماس تلفنی و همچنین از طریق تکمیل فرم ثبت درخواست تعمیر بصورت آنلاین اقدام به دریافت خدمات ما نمایید.


1/30/2024 11:17:19 PM:Published Date
خانهارتباط با ماtel:09196024118